Oświadczenie koordynatora Dolnośląskiej Sieci Ratunkowej dot. sytuacji SP EmCOM
Oświadczenie koordynatora Dolnośląskiej Sieci Ratunkowej dot. sytuacji SP EmCOM

Oświadczenie koordynatora Dolnośląskiej Sieci Ratunkowej dot. sytuacji SP EmCOM

Dolnośląska Amatorska Sieć Ratunkowa działająca przy OT-01 PZK jako sieć,która przechodzi burzliwy okres reorganizacji, pozostaje w pozycji neutralnej do bieżących wydarzeń. Obecnie skupiamy się na rozwiązaniu naszych wewnętrznych problemów, a sam rozwój sytuacji wokół porozumień podpisanych przez kolegę Krzysztofa SP7WMEi reakcji środowiska EmCOM w Polsce, oraz samego PZK, obserwujemy z dużym zainteresowaniem. Dla nas jako sieci, oraz dla mnie osobiście jako koordynatora DSAR, zależy na przestrzeganiu przez obie strony ustalonych reguł i przepisów. Liczymy, że transparentność naszych działań oraz trzymanie się zasad, które zaakceptowaliśmy przyłączając się do sieci EmCOM pomogą szybko rozwiązać tą nieprzyjemną sytuację. Jednakże w przypadku potwierdzenia się zarzutów kierowanych pod adresem kolegi Krzysztofa SP7WME, nie widzimy możliwości dalszej współpracy na linii DASR – SP EmCOM kierowanym przez w/w kolegę. Na chwilę obecną – ze względów czysto logistycznych – nie widzimy także możliwości współpracy z WOT czy też innymi podmiotami, z którymi nie wiążą nas obowiązujące już umowy

Marcin SP6MI

3 Comments

 1. jan

  Podzielam cenne zdanie o neutralności.
  Mała uwaga do tego fragmentu:
  „nie widzimy możliwości dalszej współpracy na linii DASR – SP EmCOM kierowanym przez w/w kolegę.Na chwilę obecną – ze względów czysto logistycznych – nie widzimy także możliwości współpracy z WOT czy też innymi podmiotami, z którymi nie wiążą nas obowiązujące już umowy”
  Prezydium ZG PZK przedstawiło swoją opinię i jasno określono, że Krzysztof SP7WME nie pełni przypisywanej mu funkcji koordynatora z uprawnieniami do podpisywania porozumień czy umów. Tym bardziej nie kieruje SP EmCom nie może podpisywać ww. dokumentów z WOT.

  1. Prezydium przedstawiło swoje zdanie dopiero po wybuchu afery. W komunikacie Sekretariaty nr 18 kol K.G. nadal nazywany jest Koordynatorem do spraw kontaktów WOT-PZK.
   I chociaż nie może podpisywać, to jednak w obecności Prezesa podpisał.
   Dobrze by było, gdyby Prezydium zajęło i przedstawiło jednoznaczne, ostateczne stanowisko w tej kwestii. Bardzo dziękujemy za komentarz.

 2. Rob

  „Nosił wilk razy kilka – ponieśli i wilka”
  Dziwi mnie że Krzysiek WME dał sie wrobić w podpisanie i podszywanie za kogoś kim nie jest.
  PZK sięgnęła dna – tylko dlaczego inni cierpią (SP EmCom ).
  Po trupach a do celu !!!
  Wałki z podpisanymi dokumentami …. a co jeszcze zrobili bez wiedzy … czas pokaże ….
  Po czymś takim powinno grono ZG PZK podać się do dymisji !!!! Ale trzeba mieć honor i odwagę cywilną.
  Kiedyś miałem wątpliwości słysząc …. a co mi daję PZK …. dzisiaj już wiem …. i widzę.
  Już nie należę do PZK .
  Było kiedyś w filmie „Kariera Nikodema Dyzmy” powiedziane ….. zmieniam na potrzeby tego pisania …. „PZK c…j tylko qsl kart szkoda ” .
  Dziękuję za dodanie mojej „NOTATKI „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *